Отзывы о компании Немецкая бытовая химия и косметика торговых марок Denkmit i Balea.
- Олена З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Олена П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Инна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Інна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую вам! шампунь чудовий!гарних продаж,мирного неба ♥️🇺🇦
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Взаємно, мирного неба і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Алексей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за замовлення! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Володимир Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Костянтин С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук ! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Станіслав Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анатолій молодець, я в нього купую битову хімію вже років за5, весь час висилае вчасно, саме головне що хорошої якості і по актуальній цині.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Марина П.
вже більше двох років замовляю в цьому магазині. Ніяких нарікань немає, все чітко, швидко, обслуговування на високому рівні, ціни нижче за інших, великий вибір товару, способів доставки та оплати товару. Дякую за співпрацю.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
- Борис Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар відправили швидко, без зайвих питань та дзвінків, одне повідомлення що прийняли заказ іще що відправили, трете що на пошті. Дуже дякую!
- Комментарий продавца
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Комментарий продавца
