Відгуки про компанію Німецька побутова хімія і косметика торгових марок Denkmit i Balea
- Олена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Олена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Инна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Інна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую вам! шампунь чудовий!гарних продаж,мирного неба ♥️🇺🇦
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Взаємно, мирного неба і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Алексей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за замовлення! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Володимир Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Костянтин С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук ! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Станіслав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анатолій молодець, я в нього купую битову хімію вже років за5, весь час висилае вчасно, саме головне що хорошої якості і по актуальній цині.
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Марина П.
вже більше двох років замовляю в цьому магазині. Ніяких нарікань немає, все чітко, швидко, обслуговування на високому рівні, ціни нижче за інших, великий вибір товару, способів доставки та оплати товару. Дякую за співпрацю.
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
- Борис Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відправили швидко, без зайвих питань та дзвінків, одне повідомлення що прийняли заказ іще що відправили, трете що на пошті. Дуже дякую!
- Коментар продавця
Дякую за відгук! Мирного неба вам і приємних покупок в майбутньому!
- Коментар продавця
